הובלה בשטח קשה


חדש בארץ: נגרר שטח מקצועי לכל מטרה; חברת 'אחרי – נגררי שטח' משיקה נגרר לרכב שטח שתוכנן, נוסה, נבחן ומיוצר כאן בישראל. אלון שליו, הרוח החיה מאחורי המיזם, הוא בעל רקע רחב בנהיגת שטח וכבר לפני מספר שנים זיהה את הצורך בנגרר המיועד להתחבר לרכב שטח, קשוח, עמיד באופן יוצא דופן, פרקטי ונוח לשימוש במגוון רחב של עבודות שטח או פנאי.

הדגם הראשון שהוצג כולל שלדה ומרכב חסונים, מתלים נפרדים פרי תכנון עצמי, חישוקי וגלגלי שטח מאסיביים, ייצור קשוח וכבד ושפע אופציות לזיווד והתאמת הנגרר לצורכי הלקוח – מנגרר מדוגם ומזווד לטיולי שטח (גם בתנאי קיצון) ועד לנגררים ש'נתפרים' לפי הזמנה ובהתאם לצורכי הלקוח, לשימוש מגוון: החל בעבודות תשתית, צמ"ה, בניין, עבור בגיבוי לחברות טיולים, תיירות ופנאי ועד לשימוש חקלאי או מתן שירותי שדה מגוונים בכל תחום.
הנגרר החדש הוא באורך כולל של 325 ס"מ (מתוחם 185 ס"מ נטו הארגז), רוחב של 175 ס"מ ובמשקל עצמי של 600 ק"ג. הגלגלים האם במידה 235/70R16, מרווח הגחון המינימלי עומד על 50 ס"מ וכושר ההעמסה הוא 650 ק"ג.

השלדה (בתצורת סולם) עשויה פלדה כאשר כל חיבורי חלקי הקורה נעשו באמצעות ברגים ומסמרות, בכלל זה חלקי המרכב מאלומיניום. הגלגלים נשענים על מתלי A ובולמי Fox מתכווננים. הבלמים מיוצרים על ידי AL-KO הגרמנייה.
חברת 'אחרי – נגררי שטח' מציעה כאמור זיוות מגוון מאוד "מהמפעל", הכולל בנוסף לאפשרות התקנת כל גחמה או אביזר מוכר לטובת טיולים ופנאי (אוהל גג, מקרר נשלף, מיכל מים עם כיור וברז, משאבת מים, ערכת מקלחת, כירת גז, מדפי ותאי אחסון ועוד), גם אפשרות לסגירת הנגרר באמצעות מכסה מאסיבי ועמיד בפני חדירת אבק ומים, מחברים או תאי אחסון ייעודיים, מצבר, ממיר מתח, הכנה למיכל גז, פאנל טעינה סלולרי, תאורת LED, שקעי USB, התקנת כלי עבודה שונים ועוד.
המחירים מתחילים ב-38,000 ₪. פרטים נוספים ניתן לקבל אצל אלון בטל' מס' 052-2556550.